Optymalizacja modułów CRM

Prawdopodobnie najważniejszym i najbardziej unikalnym aspektem YetiForce jest to, że nasze oprogramowanie, tworzone przez społeczność open source, jest absolutnie darmowe i dostępne dla każdego. Oferujemy możliwość przekierowania kosztów zakupu drogich licencji na rzecz stworzenia systemów idealnie dostosowanych do Twoich potrzeb. YetiForce tworzy konkretne moduły na konkretne zlecenia swoich klientów. Obecnie wszystkie moduły dostępne domyślnie w CRM są całkowicie bezpłatne i gotowe do wykorzystania przez Ciebie w pełni ich możliwości. Te moduły, które są obecnie tworzone na zamówienia naszych klientów, również staną się bezpłatne po osiągnięciu odpowiedniej liczby zakupów.

W jaki sposób ten model biznesowy wnosi dodatkową wartość? YetiForce decyduje, które moduły włączyć do oprogramowania, a które są niekonieczne. Nie pozwalamy podmiotom zewnętrznym na tworzenie płatnych modułów. Zamiast tego starannie dobieramy naszych partnerów, zwracając szczególną uwagę na użyteczność i bezpieczeństwo oferowanych przez nich produktów. Wielu naszych konkurentów oferuje szeroki wybór dodatkowych modułów, których koszt waha się od $5 do $500 za funkcjonalności takie jak tworzenie PDF’ów, sprawdzanie i scalanie duplikatów czy ponad 50 innych modułów, których wybór może być trudny. Po co nam trzy różne moduły do wyszukiwania duplikatów? Który z nich najlepiej działa? YetiForce dostarcza zoptymalizowany zestaw modułów, które sprawią, że Twój system będzie działać dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.
 

Moduły płatne w Vitger, dostępne za darmo w YetiForce:

  1. [$200] GeoTools
  2. [$100] PDFMaker
  3. [$500] Duplicate Check & Merge
  4. [$250] Document/Folder Manager
  5. [$20] Mass Map
  6. [$300] Profit Calculator
     

Celem YetiForce jest stworzenie oprogramowania CRM, które nie tylko spełnia najwyższe wymagania biznesowe, ale robi to w sposób pozwalający użytkownikom na dostęp do tego, co jest najważniejsze podczas wykonywania ich codziennych zadań. Jako firma oferująca rozwiązania open source, dążymy do dostarczania środowisku biznesowemu nowych narzędzi, których zastosowanie pozwoli na lepsze zarządzanie relacjami z klientami.

YetiForce, CRM, darmowe funkcjonalności

  • Hits: 201

KNOWLEDGE BASE

YetiForce S.A.
al. Jana Pawła II 22,
00-133 Warszawa, Polska

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
+48 884 999 998

NIP: 118-000-24-25
KRS: 0000940956
REGON: 008163492


©2022 YETIFORCE. ALL RIGHTS RESERVED.